Ubytovanie a stravovanie

Ubytovacie a stravovacie služby v obci Budimír a jej okolí

Pizzeria s kapacitou 38 miest sa nachádza na miestnom futbalovom ihrisku. V letných mesiacoch ponúka svojim zákazníkom posedenia na terase s kapacitou až 51 hostí. K dispozícii sú aj priestory na poschodí budovy s kapacitou 50 osôb, vhodné na usporiadanie rôznych spoločenských akcií. Okrem pizze prevádzka ponúka aj šaláty, polievky, hamburgery,...

Mini Motel

03.05.2020

Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v pokojnej okrajovej časti obce Budimír a hosťom ponúka ubytovanie v izbách so súkromným vchodom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovanie.

Linde Gasthaus

03.05.2020

Ubytovanie Linde Gasthaus je rekreačný dom na okraji obce Budimír, ktorý je obklopený obrovskou záhradou s možnosťou využívanie bazénu, grilu, stolného tenisu, posedenia na terase, detského ihriska (pieskovisko, trampolína, hojdačky).

Ubytovanie na súkromí "Pri Ceste" je malé ubytovanie na okraji obce Budimír, v jej severnej časti, v novej štvrti pri hlavnej ceste. Ubytovacie zariadenie ponúka tri izby na poschodí a jeden samostatný apartmán na prízemí s celkovou kapacitou 14 lôžok.